Sinterklaasfeest op school!

Sinterklaasfeest op school!

Op 5 december kwamen Sinterklaas en Piet naar Onze School voor een heus Sinterklaasfeest!

Al vanaf eind november keken de kinderen van Onze School volop uit naar de komst van Sinterklaas en zijn pieten. Op de speelplaats stond immers gedurende een hele week een camper vol met Sint & Piet spullen. Bleven Sinterklaas en zijn Pieten 's nachts bij ons op de speelplaats slapen? In de week voor zijn komst, kregen alle klassen ook allerlei opdrachten: lekkers maken, een dansje voorbereiden, moois knutselen, enz.. Donderdag 5 december was het dan zover. Sinterklaas en Piet kwamen 's morgens bij ons aan voor een heus Sintfeest. Elke klas kwam om de beurt bij Sinterklaas voor een warme babbel met de Sint. Elke klas had ook iets creatief voorbereid om te brengen voor de Sint.