Hoe schrijf ik nu mijn kind in?

Hoe schrijf ik nu mijn kind in?

Opendeurdagen kunnen nu niet. Een bezoek op afspraak kan echter wel. Aarzel niet om contact op te nemen met de school!

 

Beste ouder, 

 

Momenteel is het niet mogelijk om opendeurdagen te organiseren waarbij meerdere ouders samen onze school bezoeken. Ouders individueel ontvangen kan echter wel. De directie van de school leidt u dan ook graag persoonlijk rond. Alle belangrijke veiligheidsmaatregelen worden daarbij uiteraard gerespecteerd. 

Wil u graag onze school bezoeken, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen telefonisch of via mail. Mailen kan naar directie.medardus@op-weg.be. Telefoneren mag naar 09 334 86 40. 

Wil u graag de inschrijvingsdocumenten invullen zonder bezoek, dan kan u deze altijd terug vinden op de website onder "Praktisch" en dan "Downloads". Deze documenten kunnen we ook doormailen of per post versturen. 

In geval van vragen, aarzel alvast niet om contact met ons op te nemen op 0497 46 22 51 of directie.medardus@op-weg.be.

 

Met vriendelijke groeten,

Galatea Goudeseune

Directeur Onze School