Halloweentocht 2019, terug een topeditie!

Halloweentocht 2019, terug een topeditie!

Dank aan alle bereidwillige helpers! Dankzij jullie werd ook deze Halloweentocht met zijn 520 inschrijvingen terug een zeer geslaagde editie!

Om de 2 schooljaren organiseert Onze School een Halloweentocht doorheen het landelijke en mooie Ursel. Er wordt telkens gezorgd voor een andere route. De bewoners langs de route versieren en verlichten mee hun huis, de leerkrachten spelen creatieve griezelige rol langs de weg en onderweg zijn er ook stops waar heerlijke baksels en brouwsels verorberd kunnen worden. 

Enkel via de medewerking van de vrienden van de school, de bewoners langs de route, de leerkrachten die de beste acteurs in zichzelf naar boven halen en nog enkele externe bereidwillige helpers, slagen we er telkens in om van de Halloweentocht van Onze School een bijzondere editie te maken.

Nogmaals dank aan alle helpende handen en iedereen die erbij was!